KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13128175
nr 1312 8175
Bengt Ã…berg
(f. 1941), Sverige
Oljemålning, Hus i vinterlandskap. Signerad. Olja på pannå, 74x52 cm
Bengt Åberg, svensk målare född 1941.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 9 mars 2020
kl 19:51:59
1.500 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)